جی پی اس ایستگاهی


جی پی اس ایستگاهی لایکا / جی پی اس ایستگاهی تریمبل

جی پی اس ایستگاهی جینتک GINTEC F90


محصول جدید کمپانی GINTEC که در ماه جولای سال ۲۰۱۸ معرفی شده گیرنده ماهواره ای GINTEC F90 می باشد که آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه ی الگوریتمهای دریافت تصحیحات GNSS ، تکنولوژی های به روز رادیویی و مودم های سلولار با سیستم عامل داخلی لینوکس را دارا می باشد.

جی پی اس GINTEC F90 دارای برد اصلی کمپانی نواتل مدل OEM729 می باشد ( برد استفاده شده در گیرنده ی لایکا GS18 ) و قابلیت دریافت و پردازش ۵۵۵ کانال از تمام فرکانسهای دریافتی در سیستم های تعیین موقعیت را دارد.

تکنولوژی Tilt Survey و تراز الکترونیکی در گیرنده ی جی پی اس جینتک F90 قابلیت قرائت نقاط بدون نیاز به تراز گرفتن تا ۳۰ درجه را فراهم آورده است. همچنین الگوریتم های جدید محاسبه ای و سنسورهای نسل جدید به کار گرفته شده در ژیروسکوپ داخلی دستگاه جی پی اس F90 این امکان را فراهم آورده است که تکنولوژی سنسور تیلت و تراز الکترونیکی گیرنده نیازی به کالیبراسیون  دوره ای نداشته باشد.

.

جی پی اس ایستگاهی کامناو Sino GNSS T300


گیرنده مولتی فرکانس کام ناو (ComNav)  مدل T300 دارای ۴۹۶ کانال فول GNSS با فناوری پیشرفته  Quantum™که قابلیت ردیابی ۶۶ ماهواره با ترکیباتی منحصر به فرد را دارد. فناوری Quantum™ کمک میکند که گیرنده T300در بیس لاین های طولانی و فعالیت های غیر معمول یونسفری ، تداخلات رادیویی و پارازیتی را رفع کرده و  ثبات دقت و عملکرد قابل اطمینان را در حالت RTK  و Singel داشته باشد.
سیستم منحصر به فرد استقلال منظومه ای در ComNav باعث شده T300 ماهواره های BeiDou را با ترکیبی منحصر به فرد و بدون وابستگی به سیستم GPS ردیابی کند. پایه و اساس کارکرد این گیرنده روی سیستم BeiDou بوده و در صورت عدم پوشش ماهواره های GPS با کمال دقت عملکرد مطمئن خود را ادامه خواهد داد.

تکنولوژیTilt survey جهت قرائت دقیق نقاط با ژالن  RTK بدون نیاز به تراز گرفتن ژالن ، این تکنولوژی کمک می کند تا نقاطی نظیر کنار دیوارهای بلند ، کنج ها ، زیر درخت و … که در دید رس ماهواره ها نیستند با دقت مناسب برداشت شوند.(حداکثر زاویه انحراف از خط عمود ۳۰ درجه می باشد)

.

جی پی اس ایستگاهی کامناو T300 PLUS SE


جدیدترین گیرنده ی مولتی فرکانس جی پی اس ComNav  با قابلیت دریافت ۵۷۲ کانال فول GNSS با فناوری پیشرفته  Quantum™که قابلیت ردیابی ۶۶ ماهواره با ترکیباتی منحصر به فرد را دارد.

 فناوری Quantum™ کمک میکند که گیرنده کامناو T300در بیس لاین های طولانی و فعالیت های غیر معمول یونسفری ، تداخلات رادیویی و پارازیتی را رفع کرده و  ثبات دقت و عملکرد قابل اطمینان را در حالت RTK  و Singel داشته باشد.

تکنولوژیTilt survey جهت قرائت دقیق نقاط با ژالن  RTK بدون نیاز به تراز گرفتن ژالن با قابلیت تصحیح زاویه تا ۳۵ درجه

سیستم منحصر به فرد استقلال منظومه ای در گیرنده ی جی پی اس کامناو  T300 Plus ماهواره های BeiDou را با ترکیبی منحصر به فرد و بدون وابستگی به سیستم GPS ردیابی کند. پایه و اساس کارکردگیرنده comnav t300 plus روی سیستم BeiDou بوده و در صورت عدم پوشش ماهواره های GPS با کمال دقت عملکرد مطمئن خود را ادامه خواهد داد.

.

جی پی اس ایستگاهی لایکا GS18T


Leica GS18 T – World’s Fastest GNSS RTK Rover

گیرنده ی مولتی فرکانس لایکا GS18 T با استفاده از تکنولوژی TILT Compensation برای صرفه جویی در زمان و هزینه های پروژه های نقشه برداری بهینه شده است.به کمک این تکنولوژی GS18 T قادر است تمامی عملیات نقشه برداری زمینی را بدون نیاز به تراز گرفتن ژالن و تنطیم حباب تراز با بالترین سرعت ممکن انجام داد.کمپانی لایکا ژئوسیستم با نو آوری خاص جهت  سیستم جبران شیب با ترکیبی از آخرین فن آوری های صنعت GNSS و واحد های اندازه گیری IMU واقع بینانه ترین سیستم Tilt Survey را به ارمغان آورده است،به طوری که این سیستم به صورت کاملا منحصر به فرد نیازی به کالیبراسیون نداشته و در برابر امواج مغناتیسی مقاوم و ایمن می باشد.

در گیرنده ی GNSS لایکا GS18T تمرکز بر زمان و نظارت صحیح و اصولی به محیط اطراف در عملیات معمول مهندسی نقشه برداری سرلوحه طراحی قرارگرفته و با تکنولوژی های منحصر به فرد آن حداقل ۲۰ درصد صرفه جویی در وقت و هزینه های هر پروژه با آن برآورد می شود.

.

LEICA

جی پی اس ایستگاهی لایکا GS16


Leica Viva GS16 – Self Learning GNSS Smart Antenna

لایکا Viva GS16 جمع و جورترین و قدرتمندترین آنتن هوشمند GNSS ، مولتی فرکانس با قابلیت دریافت ۵۵۵ کانال با بالاترین استانداردهای اندازه گیری هوشمندانه با RTK Plus و Smart Link.

بررسی و انتخاب هوشمندانه و پیشرفته ی سیگنالها توسط تکنولوژی RTK Plus  شرایط کار در محیط های پر چالش و نقاط کور را بسیار لذت بخش کرده و با این تکنولوژی متفاوت تر از قبل از موقعیت دقیق حاصل شده شگفت انگیز خواهیم شد.

دستیابی فراتصور به موقعیت مطلوب متداول و بدون وقفه با تکنولوژی Smart Link بدون نیاز به دریافت تصحیحات از ایستگاه مرجع (Base) و پوشش شبکه ای تلفن همراه و …

.

LEICA

جی پی اس ایستگاهی لایکا GS15


Leica GNNS Viva GS15 Profetional

ردیابی فرکانسهایL1,L2,L2C,L5  از ماهواره هایGPS،فرکانسهای L1,L2 از ماهواره های GNSS  ، فرکانسهای B1,B2 از ماهواره های BeiDou و فرکانسهای  E1, E5a, E5b, Alt-Boc از ماهواره های  Galileo و آمادگی دریافت فرکانسهای سیستم SBAS  ، برخورداری از تکنولوژی Smart Track جهت آنالیز دقیق و مشاهده سیگنالهای دریافتی ضعیف شده ، ارتباط سریع Base و Rover حداکثر زمان مورد نیاز شروع RTK ده ثانیه و قرائت  نقطه در ۵ ثانیه ، حافظه داخلی ۱ گیگابایت جهت ذخیره سازی۱۰ ماه داده های خام با نرخ ترکینگ ۱۵ ثانیه و پشتیبانی از کارتMicroSD تا حجم ۸ گیگابایت ، قابلیت ذخیره اطلاعات برداشت RTK  بر روی کنترلر و خروجی مستقیم فایل Text با فرمت ASCII,DXF

.

LEICA VIVA GS15
LEICA

جی پی اس ایستگاهی GINTEC – G9


GINTEC GNSS + RADIO Harxon

گیرنده مولتی فرکانس GNSS محصول بین الملی و چند منظومه ای GINTEC  مدل G9 با بهره گیری از ماژول پیشرفته Maxwell BD982 تریمبل ، بهترین راه حل برای محیط های پرچالش شهری و نواحی جنگلی با دقتی پایدار و عملکردی مطمئن با ضریب اطمینان ۹۹٫۹% می باشد.

بهره مندی از رادیو اینترنال XDL  تریمبل و مودم سلولار ۳G با پشتیبانی از فن آوری های ZTE , LTE با اتکا به سیمکارت ۳G قدرت ترانسفورماسیون پایدار را در باند UHF برای این محصول به ارمغان آورده است.این فن آوری پیشرفته در سیستم رادیویی باعث تصویب و تقویت فرکانس در بازه تعریفی و کاهش تداخل فرکانسهای غیر مرتبط در مجاورت سیستم می گردد.

.

جی پی اس ایستگاهی GINTEC – G10


GINTEC GNSS + RADIO Harxon

گیرنده مولتی فرکانس GNSS محصول بین الملی و چند منظومه ای GINTEC  مدل G9 با بهره گیری از ماژول پیشرفته Maxwell BD982 تریمبل ، بهترین راه حل برای محیط های پرچالش شهری و نواحی جنگلی با دقتی پایدار و عملکردی مطمئن با ضریب اطمینان ۹۹٫۹% می باشد.

بهره مندی از رادیو اینترنال XDL  تریمبل و مودم سلولار ۳G با پشتیبانی از فن آوری های ZTE , LTE با اتکا به سیمکارت ۳G قدرت ترانسفورماسیون پایدار را در باند UHF برای این محصول به ارمغان آورده است.این فن آوری پیشرفته در سیستم رادیویی باعث تصویب و تقویت فرکانس در بازه تعریفی و کاهش تداخل فرکانسهای غیر مرتبط در مجاورت سیستم می گردد.

.

جی پی اس ایستگاهی لایکا GS14


 Leica GNNS Viva GS14 Smart Rover

ردیابی فرکانسهایL1,L2,L2C,  از ماهواره هایGPS،فرکانسهای L1,L2 از ماهواره های GNSS  ، فرکانسهای B1,B2 از ماهواره های BeiDou و فرکانسهای  E1, E5a, E5b, Alt-Boc از ماهواره های  Galileo و آمادگی دریافت فرکانسهای سیستم SBAS  ، برخورداری از تکنولوژی Smart Track جهت آنالیز دقیق و مشاهده سیگنالهای دریافتی ضعیف شده ، ارتباط سریع Base وRover حداکثر زمان مورد نیاز شروع RTK ده ثانیه و قرائت  نقطه در ۵ ثانیه ، حافظه داخلی ۱ گیگابایت جهت ذخیره سازی۱۰ ماه داده های خام با نرخ ترکینگ ۱۵ ثانیه و پشتیبانی از کارتMicroSD تا حجم ۸ گیگابایت ، قابلیت ذخیره اطلاعات برداشت RTK  بر روی کنترلر و خروجی مستقیم فایل Text با فرمت ASCII,DXF

.

LEICA

جی پی اس ایستگاهی لایکا GS09


Leica GNNS  GS09 Smartworks

۷۲ کاناله با پشتیبانی کامل از سیستم GPS/GLONASS ، ردیابی فرکانسهای L1,L2,L2C از ماهواره های جی پی اس و فرکانسهای L1,L2 از ماهواره های گلوناس ، ارتباط سریع Base و Rover   با حداکثر زمان مورد نیاز جهت شروع RTK در ۱۰ثانیه.حافظه داخلی ۵۱۲ مگابایت جهت ذخیره سازی ۵ ماه داده های خام با نرخ ترکینگ ۱۵ ثانیه و پشتیبانی از کارتCF card تا حجم ۱ گیگابایت ، قابلیت ذخیره اطلاعات برداشت RTK  بر روی کنترلر و خروجی مستقیم فایل Text با فرمت TXT,ASCII,DXF آنتن گیرندهGS09 SmartAntenna مجهز به مودم سلولی ۳G جهت استفاده از شبکه های CORS با قدرت پردازش بالا و سریع جهت استفاده از حالت VRS ، مجهز به بلوتوث جهت ارتباط سریع با کنترلر، کنترلر یونیت CS09 با صفحه تمام رنگی و تاچ اسکرین

.

LEICA

جی پی اس اسپکترا SP80


Spectra precision SP80 GNSS/Rtk System

۲۴۰ کانال ۶GASIC با بهره گیری از تمام سیستمهای GPS , GLONASS , BeiDou , Galileo, QZSS , SBAS .برخورداری از تکنولوژی GNNS محور Z-Blade برای ردیابی و پردازش سیگنال ماهواره های GLONASS با ارائه بالاترین دقت در محیط های چالش برانگیز شهری و مناطق سر پوشیده جنگلی.

تکنولوژی Z-Blade گیرنده SP80 را قادر ساخته سیگنال ماهواره های GLONASS را با ترکیبی منحصر به فرد و بدون وابستگی به سیستم GPS ردیابی کند. پایه و اساس کارکرد این گیرنده روی سیستم GLONASS می باشد و در صورت عدم پوشش ماهواره های GPS با کمال دقت عملکرد مطمئن خود را ادامه خواهد داد.

.

جی پی اس ایستگاهی سندینگ مدل Sanding T66


۲۲۰ کاناله و پشتیبانی کامل از GPS، GLONASS،  Galileo، BeiDou،SBAS

 تکنولوژی منحصر به فرد UniStrong  در گیرنده های GNSS نسل جدید سندینگ مدل T66 ، مجهز به تکنولوژی  TILT Survey , Electronic bubble جهت قرائت دقیق نقاط با ژالن RTK بدون نیاز به تراز گرفتن ژالن ، تراز دیجیتال بر روی کنترلر جهت اطلاع از وضعیت تراز آنتن این تکنولوژی کمک می کند تا نقاطی نظیر کنار دیوارهای بلند ، کنج ها ، زیر درخت و … که در دید رس ماهواره ها نیستند با دقت مناسب برداشت شوند.(حداکثر زاویه انحراف از خط عمود ۳۰ درجه می باشد)تکنولوژی NFC برای اتصال سریعتر و راحتتر به کنترلر و دستگاههای دیگر ، حافظه داخلی ۴ گیگابایت  ، نرم افزار SANDING GPS Processor برای پردازش و سرشکنی مشاهدات GPS/GNSS ، نرم افزار EGStarr برای کلیه عملیات نقشه برداری زمینی (برداشت ، پیاده سازی، محاسبات، ترسیم نقشه، …)

.

جی پی اس ایستگاهی های تارگت مدل HI-Target V90 Plus


۲۲۰ کاناله و پشتیبانی کامل از GPS، GLONASS،  Galileo، BeiDou،SBAS

دارای تکنولوژی نوپایTilt survey  جهت قرائت دقیق نقاط با ژالن RTK بدون نیاز به تراز گرفتن ژالن ، این تکنولوژی کمک می کند تا نقاطی نظیر کنار دیوارهای بلند ، کنج ها ، زیر درخت و … که در دید رس ماهواره ها نیستند با دقت مناسب برداشت شوند.(حداکثر زاویه انحراف از خط عمود ۳۰ درجه می باشد) تکنولوژیNFC برای اتصال سریعتر و راحتتر به کنترلر و دستگاههای دیگر ، تکنولوژی DIY که یک سیستم صوتی حرفه ای و فوق هوشمند میباشد و از فن آوری Step by step برای هدایت کاربر استفاده میکند.حافظه  ۴ گیگابایت و قابل ارتقاء تا ۳۲ گیگابایت از طریق کارت SD ، نرم افزار HI-Target GPS Processor برای پردازش و سرشکنی مشاهدات GPS/GNSS ، نرم افزار اندرویدی برای کلیه عملیات نقشه برداری زمینی (برداشت ، پیاده سازی، محاسبات، ترسیم نقشه، …)

.

جی پی اس ایستگاهی ژئومکس Zenith 15pro


Geomax GNNS Zenith 15 pro 

جی پی اس سه فرکانسه ژئومکس با قابلیت دریافت ۱۲۰ کانال از GNSS ، پشتیبانی از فرکانس L5 ماهواره های GPS و پشتیبانی کامل از GLONASS،  Galileo، BeiDou،SBAS به همراه کنترلر اندروید و قابلیت اتصال به گوشی موبایل ، تبلت و یا نوت پد اندرویدی.

ردیابی فرکانسهایL1,L2,L2C,L5 از ماهواره هایGPS،فرکانسهای L1,L2 از ماهواره های GLONASS  ، فرکانسهای B1,B2 از ماهواره های BeiDou و آمادگی دریافت فرکانسهای سیستم Galileo و SBAS ، مجهز به تکنولوژی پیشرفته Q –LOCK  جهت آنالیز دقیق و مشاهده سیگنالهای دریافتی ضعیف شده ، ارتباط سریع Base و Roverحداکثر زمان مورد نیاز شروع RTK پنج ثانیه و قرائت  نقطه در سه ثانیه 

.

zenith15 gnss

جی پی اس ایستگاهی ژئومکس Zenith 25pro


Geomax GNNS Zenith 25 pro 

ردیابی فرکانسهایL1,L2,L2C,  از ماهواره هایGPS،فرکانسهای L1,L2 از ماهواره های GLONASS  ، فرکانسهای B1,B2 از ماهواره های BeiDou و آمادگی دریافت فرکانسهای سیستم Galileo و SBAS  ، مجهز به تکنولوژی پیشرفته Q –LOCK  جهت آنالیز دقیق و مشاهده سیگنالهای دریافتی ضعیف شده ، ارتباط سریع Base و Roverحداکثر زمان مورد نیاز شروع RTK ده ثانیه و قرائت  نقطه در ۵ ثانیه ، حافظه داخلی ۲۵۶  مگابایتی جهت ذخیره سازی۶۰۰ ساعت داده های خام با نرخ ترکینگ ۱۵ ثانیه و پشتیبانی از کارتMicroSD تا حجم ۱۶ گیگابایت ، قابلیت ذخیره اطلاعات برداشت RTK  بر روی کنترلر و خروجی مستقیم فایل Text با فرمت ASCII,DXF

.

جی پی اس ایستگاهی ژئومکس Zenith ۳۵ Pro


Geomax GNNS Zenith ۳۵

جی پی اس سه فرکانسه ژئومکس معادل و همسان سازی شده GNSS لایکا مدل GS16 با قابلیت دریافت ۵۵۵ کانال از GNSS ، پشتیبانی از فرکانس L5 ماهواره های GPS و پشتیبانی کامل از GLONASS،  Galileo، BeiDou،SBAS به همراه کنترلر اندروید و قابلیت اتصال به گوشی موبایل ، تبلت و یا نوت پد اندرویدی.

ردیابی فرکانسهایL1,L2,L2C,L5 از ماهواره هایGPS،فرکانسهای L1,L2 از ماهواره های GLONASS  ، فرکانسهای B1,B2 از ماهواره های BeiDou و آمادگی دریافت فرکانسهای سیستم Galileo و SBAS ، مجهز به تکنولوژی پیشرفته Q –LOCK  جهت آنالیز دقیق و مشاهده سیگنالهای دریافتی ضعیف شده ، ارتباط سریع Base و Roverحداکثر زمان مورد نیاز شروع RTK پنج ثانیه و قرائت  نقطه در یک ثانیه.

دارای تکنولوژی Tilt survey  جهت قرائت دقیق نقاط با ژالن RTK بدون نیاز به تراز گرفتن Rover

.

ZENITH35

جی پی اس ایستگاهی تریمبل R10


تکنولوژی HD-GNSS با قابلیت دریافت ۴۴۰ کانال از فرکانسهای L1, L2, L2C, L2E, L5 از ماهواره های GPS ، دریافت فرکانسهای L1, L2, L2P از ماهواره های GLONASS ، دریافت فرکانسهای E1, E5a, E5B از ماهواره های GALILEO دریافت فرکانسهای B1, B2 از ماهواره های BeiDou چین ، QZSS, WASS, EGNOS, GAGAN از SBAS

پشتیبانی از برنامه های کاربردی تریمبل همانند Singal Prediction که سیگنال های قطع و وصل شده و متناوب RTK را بازسازی مجدد کرده و موجب ادامه کار RTK حتی بعد از قطع سیگنال های آن در گیرنده سیار می گردد.نرم افزار های تخصصی تریمبل همانند AccessSync ، پروتکل جدید CMRx که باعث فشرده شدن اطلاعات مربوط به ارسال تصحیحات را در باند فرکانسی ارتباطی شده و موجب می گردد که تمام تصحیحات سیگنالهایی که در گیرنده مرجع (Base) در منظر هستند کاملا در گیرنده سیار (Rovers) نیز دریافت گردند

trimble

جی پی اس ایستگاهی تریمبل R8


Trimble R8 (3) GNSS RTK System

گیرنده GNSS تریمبل مدل R8 نسل سه ردیاب ۴۴۰ کانال از ماهواره های GNSS ، مجهز به تکنولوژی پیشرفته R-Track جهت ردیابی سریع و دقیق ماهواره ها ، ردیابی بی نظیر سیگنال های ماهواره ای GNSS ، کیفیت بسیار بالا در کاربری های RTK ، قابلیت ردیابی تا ۴۴ ماهواره به طور همزمان ، قابلیت دسترسی به گیرنده از راه دور جهت برداشت اطلاعات و یا پیکربندی دستگاه ، مجهز به چیپ الکترونیکی جدید تریمبل نسل Maxvell 6 که موجب دقت بسیار بالای گیرنده در برداشت های استاتیک شده است.
نقشه برداری پیشرفته با تکنولوژی R-Track تریمبل:
آخرین پیشرفت های تکنولوژی R-Track تریمبل بالاترین دقت ممکن برای داده ها و اندازه گیری های ماهواره ای را در بسیاری از شرایط سخت کاری به دست می دهد. تعداد بالای ماهواره ها و دریافت بهتر سیگنال های آنها موجب کارآیی بالای کاربر در تمام طول روز خواهد شد. آخرین دستاورد تریمبل در تکنولوژی R-Track پیش بینی سیگنال نام دارد (Singal Prediction)  که سیگنال های قطع و وصل شده و متناوب RTK را بازسازی مجدد می کند و موجب ادامه کار RTK حتی بعد از قطع سیگنال های آن در گیرنده سیار می گردد.

.

Trimble R8 RTK
trimble

جی پی اس ایستگاهی سوث


SOUTH Galaxy G1 GNSS RTK System

۲۲۰ کاناله و پشتیبانی کامل از GPS، GLONASS،  Galileo، BeiDou،SBAS

دارای تکنولوژی نوپایTilt survey  جهت قرائت دقیق نقاط با ژالن RTK بدون نیاز به تراز گرفتن ژالن ، این تکنولوژی کمک می کند تا نقاطی نظیر کنار دیوارهای بلند ، کنج ها ، زیر درخت و … که در دید رس ماهواره ها نیستند با دقت مناسب برداشت شوند.(حداکثر زاویه انحراف از خط عمود ۳۰ درجه می باشد) تکنولوژیNFC برای اتصال سریعتر و راحتتر به کنترلر و دستگاههای دیگر ، حافظه  ۶۴ مگابایت و قابل ارتقاء تا ۴ گیگابایت از طریق کارت SD ، نرم افزار SOUTH GPS Processor برای پردازش و سرشکنی مشاهدات GPS/GNSS ، نرم افزار EGStar برای کلیه عملیات نقشه برداری زمینی (برداشت ، پیاده سازی، محاسبات، ترسیم نقشه، …)

.

جی پی اس ایستگاهی SOUTH S82t


South S82t GNSS RTK System

۲۲۰ کاناله و پشتیبانی کامل از GPS، GLONASS،  Galileo، BeiDou،SBAS قابلیت برداشت دیتای Static در حالت RTK ، حافظه  ۶۴ مگابایت و قابل ارتقاء تا ۴ گیگابایت از طریق کارت SD ، نرم افزار SOUTH GPS Processor برای پردازش و سرشکنی مشاهدات GPS/GNSS ، نرم افزار Carlson SurvCE جهت تمامی عملیات نقشه برداری با کاربردی بسیار ساده و آسان